Cornet ten voordele van VC GO

Beste leden en sympathisanten,

13 maanden Corona heeft een enorme impact op iedereen en ook wij voelen het stevig aan onze clubkas. Er konden al die tijd geen of amper activiteiten doorgaan die geld in het laatje kunnen brengen en we hebben al die extraatjes natuurlijk nodig om onze werking te kunnen blijven garanderen.

 

Maar… er is iets nieuws waardoor jij onze clubkas mee kan spijzen en waardoor we in één klap zelfs veel centen bij elkaar kunnen krijgen! Drink jij graag eens een CORNET in je bubbel, bij een kampvuur,…? Lees dan zeker even verder.

 

Bij elke bak CORNET die ten voordele van Volley Oudenburg-Gistel gekocht wordt, steunt CORNET ons vollenbak met een commissie. Als we tussen de 20 en 60 bakken verkopen, krijgen we € 5 commissie per bak, verkopen we 60 bakken of meer, dan krijgen we € 10 per bak! Da’s geen klein bier, hé?!

 

Hoe kan jij ons steunen?

Bestel ONLINE één of meer () bakken via www.trooper.be/cornet ten voordele van Volley Oudenburg-Gistel of trek eens aan onze mouw en wij bestellen de bak(ken) voor jou (bestelformulier in bijlage).

Je vindt Volley Oudenburg-Gistel terug in de categorie  SPORT vereniging (N-Z) . Zo simpel is ‘t! (in bijlage vind je een stappenplan)

Als je zelf bestelt via www.trooper.be/cornet, bestel dan geen andere items naast de bakken die je via Trooper kan kopen, want de bakken worden bij ons geleverd.

 

Dit zijn de bakken die jij kan bestellen en zoveel kosten ze:

 

 

Je kan je bak(ken) bestellen tot en met 31 mei 2021. Wacht niet te lang, want door het razend succes van de actie vliegen de bakken de deur uit! 

De bak(ken) die jij bestelt, worden begin juni bij ons geleverd. Wij houden je dan op de hoogte over hoe de bak(ken) nadien bij jou terecht komt.

 

Wij zijn jou alvast eeuwig dankbaar om ons op deze manier te steunen!

PS: Bier kan niet verkocht worden aan of door minderjarigen (-16j). Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.[gview file=”http://vcgo.be/wp-content/uploads/2021/05/Werkwijze-online-bestelling.pdf”]